Херсонські енергетики отримали 37 трансформаторів для відновлення електропостачання після підриву Каховської ГЕС

За координації Міненерго АТ «Херсонобленерго» отримало необхідне обладнання для ліквідації наслідків підтоплення у регіоні. 

Зокрема, енергетики отримали 37 трансформаторів та 5 км сталеалюмінієвого проводу загальною вагою 36 тонн, наданих партнерами зі Швеції, Фінляндії та Нідерландів. 

 

Надане обладнання дозволить прискорити відновлення електропостачання на постраждалій території. У Херсоні без світла через підтоплення залишаються понад 12 тисяч абонентів.

 

«Підривом дамби Каховської ГЕС ворог укотре продемонстрував, що в нього немає червоних ліній. Зупинити його можуть тільки консолідовані зусилля усього цивілізованого світу. Ми вдячні нашим партнерам за підтримку і за постійну допомогу - фінансову, політичну і, звісно, за надане обладнання, яке допомагає повертати світло у домівки українців», – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

 

Нагадаємо, що у пік підтоплення у Херсоні та на деокупованій частині області через пошкодження трансформаторних підстанцій без світла залишалися понад 17 тис. споживачів.

 

@eu-ua.kmu.gov.ua


Держдепартамент США оголосив нагоду в 10 мільйонів $ за інформацію...