"VIP Junior"

Клуб американської (англійської) граматики


Англійська граматика (як Британська, так і Американська) є дуже глибокою і складною наукою. Але вона є надзвичайно важливою для вивчення іноземної мови.


На жаль, навіть дуже добросовісний шкільний вчитель не встигає глибоко пояснити граматичні правила і теоретичні концепції за 45 хвилин уроку. Адже, окрім граматики та її тлумачення, він повинен встигати навчати англомовному читанню, розмові, письму, встигати перевіряти зошити, словники і виконувати безліч іншої роботи, включаючи необхідність "втихомирювати тих, хто заважає і порушує хід уроку своєю недопустимою поведінкою".


Як ми вже зазначили, Клуб НЕ є освітнім, а інформаційно-розважальним, але його практична, просвітницька діяльність позитивно впливає на загальний процес отримання знань з англійської (чи американської) мови, «полегшує» процес вивчення шкільної англійської, сприяє більш успішному опануванню інших іноземних мов.


Клуб «ВіАйПі Джуніор» надає просвітницькі послуги по ознайомленню із основами  англійської  (американської) граматики через різноманітні, інформаційно-розважальні, спеціалізовані  програми та заходи.

Послуга "індивідуальне навчання" (або репетиторство)

Клубом НЕ НАДАЄТЬСЯ

До Клубу приймаються діти віком, що ідентичний

2-му, 3-му, 4-му класу загальноосвітньої середньої школи

на 3-х, 2-х, 1-річну програму.

Клубні засідання відбуваються

груповим методом 

(але не більше 5 чоловік)

і тривають 45 хв.

Засідання відкриті для батьків.

Але... одночасно може бути присутнім 

лише один представник від кожної родини


"VIP Джуніор"- Клуб американської

\ англійської граматики