Чому ми обрали саме цю діяльність?

  • Ми зосередились на професійній організації корисного дозвілля для дітей та роботі із родинами з багатьох причин.
  • Одна із них, це – бажання бачити підростаюче українське покоління працелюбним, старанним, привченим до роботи. Адже, лунає останній шкільний дзвоник, діти-школярі приходять додому. І доки батьки на роботі, розважаються "як забажають"...
  • На жаль, такі розваги не завжди корисні та безпечні для дітей. Вони проводять майже увесь час за переглядом мультфільмів, безглуздими для їхнього дитячого віку розвагами чи грою за комп'ютером. Ці розваги є дуже небезпечними, вони просто крадуть дорогоцінний час, і привчають дитину до ліні та безвідповідальності.


  • Діти, котрі не задіяні у позашкільну, суспільно-громадську та особисту суспільну активність, частіше стають членами вуличних банд, жертвами торгівлі людьми, втягуються в наркоманію, проституцію, куріння та алкоголізм.

  • Але головним є те, що уся діяльність Клубу організована за методом "розважайся та навчайся", і пропонує дітям та родинам не лише корисно попрацювати, але й весело і ефективно провести вільний час.

  • Якщо ви зацікавились роботою будь-якого нашого Клубу і бажаєте дізнатись більше про його діяльність, клікайте, будь ласка, на вкладку "Послуги" (у верхній частині меню цієї сторінки).Послуга  "індивідуальне навчання"

(або репетиторство) Клубом 

  НЕ НАДАЄТЬСЯ!


 

"Experience is the name every one gives to their mistakes".

 

"Досвід – так всі називають свої помилки".