• Vipheader2.jpg
    НПО ТА ЇЇ СТАТУСНІ СКЛАДОВІ
  • Vipheader2.jpg
    НПО ТА ЇЇ СТАТУСНІ СКЛАДОВІ

Загальна інформація

Громадська Організація “ВіАйПі” - Асоціація Ділових Жінок зареєстрована як юридична особа, і її очолюють жінки, які мають неймовірно великий, багаторічний, громадський досвід роботи, а до складу “ВіАйПі” передана, на засадах безоплатної оренди, діюча комерційна та одна громадська структура, щоб вони діяли на благо суспільства під цим громадським брендом. На відміну від минулих громадських організацій, які свого часу очолювали Представниці Правління, в даній громадській організації Волонтерки наділені великими повноваженнями, і мають право брати участь у широкому аспекті роботи НДО, але із урахуванням деяких незначних обмежень.


Статут “ВіАйПі” поділяє увесь склад на такі категорії:


Мудрість   ділових

“Я знав:    я не буду шкодувати,  якщо програю. Я буду шкодувати, якщо не спробую виграти “.

Джефф Безос, засновник Amazon

УЧАСНИЦІ


Учасниці організації це - її авангард. Зазвичай, це - особи, які працюють повний чи неповний робочий день і дуже часто безкоштовно. Одразу зауважимо, що працювати на таких умовах, а іще й при цьому сплачувати встановлені внески Учасниць, мало хто хоче, тому Учасниць у нас не так вже й багато на відміну від Волонтерок та Волонтерів.

КАНДИДАТКИ


Кандидатки на Учасництво в Організації не можуть бути учасницями Загальних Зборів Організації і не мають права голосу ні особисто, а ні через офіційно уповноваженого довіреністю представника, а очікування отримання статусу «Учасниця» Кандидатками не може бути меншим за період за 24 місяці. Кандидатки зобов’язані сплачувати "Кандидатцькі" внески.

ВОЛОНТЕРКИ \РИ


Волонтерками\рами (або Добровольцями) можуть бути як жінки, так і чоловіки, які згодні добровільно та безоплатно приймати участь в роботі Організації, як на тимчасовій, так і на постійній основі. Волонтери не можуть бути учасниками Загальних зборів Організації і не мають права голосу. Волонтери не зобов’язані сплачувати ніяких внесків, хіба що добровільно.

ЧЛЕНИ СТРУКТУР


Для досягнення Статутних цілей, Організація має право організовувати та проводити різноманітну суспільно-корисну громадську та соціально-громадську діяльність, залучаючи до неї сторонніх осіб, які при цьому не є Статутними Учасницями Організації чи її легалізованими представницями, хоча й можуть називатись "членами" чи "членкинями" певної структури.

МИ ДОТРИМУЄМОСЬ НАСТУПНИХ ПРИНЦИПІВ

Позапартійний принцип:
Позакомерційний принцип:
Позарелігійний принцип:
Позапартійний принцип:

Організація діє на позапартійних умовах. Це означає:

 

- якщо Волонтерки \ Волонтери, Кандидатки чи Учасниці Організації є членами політичних партій чи об’єднань, то вони не можуть пропагувати свої політичні погляди та партійні доктрини.

 

Заборонено розповсюджувати політичні трактати будь-яких партій, вести передвиборчу агітацію на користь будь-якого кандидата та здійснювати будь-яку іншу партійну діяльність на користь своєї партії та іншої діяльності, націленої на покращення власної партійної кар’єри за рахунок Організації.

 

Позакомерційний принцип:
Позарелігійний принцип:

Для ознайомлення натискайте на заголовкиМудрість   ділових

"Ваш час обмежений, не витрачайте його, проживаючи чуже життя. Не попадайтеся на гачок віровчення, яке базується на мисленні інших людей. Не дозволяйте поглядам інших заглушати свій власний внутрішній голос. І дуже важливо мати мужність слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони, так чи інакше, вже знають, що ви дійсно хочете зробити. Все інше - другорядне.”

Стівен Пол Джобс